На Житомирщині може з'явитися транскордонний біосферний резерват

    На базі Поліського природного заповідника та національного парку «Прип’ятьський», планується створити білорусько-український транскордонний біосферний резерват.

    «Ми маємо досить гарні перспективи такого утворення, - запевнює директор заповідника Сергій Жила. – Адже Поліський природний заповідник є об’єктом найвищої пріоритетності для охорони біологічного різноманіття Житомирщини. Впродовж 45 років він виконує функції збереження в природному стані типових та унікальних природних комплексів Полісся, проводить вивчення природних процесів і явищ, що відбуваються в них, здійснює розробку наукових засад охорони навколишнього природного середовища, ефективного використання природних ресурсів та екологічної безпеки.»

     Рішення про створення резервату було прийняте на міжнародному семінарі, який проходив в національному парку «Прип’ятьський», (агромістечко Лясковичі Гомельської області, Білорусь).

Оновлено 01.08.2014 07:27

Валерій Черняков провів брифінг за результатами роботи підприємств Держлісагентсва I півріччя 2014 року

    31 липня в прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбувся брифінг Голови Державного агентства лісових ресурсів Валерія Чернякова на тему: «Лісова галузь: підсумки першого півріччя 2014 року і плани на 2015 рік».

    За словами очільника лісове господарствоУкраїни, не зважаючи на складну економічну ситуацію в державі залишається однією із найбільш динамічно розвиваючих, економічно ефективних галузей.

За I півріччя 2014 року спостерігається зростання господарсько-фінансових показників діяльності підприємств Держлісагентства.

    Обсяг реалізованої продукції покращився на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склав 3245 млн. грн. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників в цілому по галузі підвищилась на 11% й становить 3173 грн. Сплачено платежів до бюджетів усіх рівнів та Єдиного соціального внеску в сумі 820 млн. грн. (що майже на 15% більше відповідного періоду минулого року).

Оновлено 01.08.2014 07:22

До уваги ЗМІ! Брифінг Голови Держлісагентства Валерія Чернякові

    31 липня відбудеться брифінг Голови Держлісагентства України Валерія Чернякова на тему:

«Лісова галузь: підсумки першого півріччя 2014 року і плани на 2015 рік»

Початок заходу: 12:00

Місце проведення: прес-центр Українського національного інформаційного агентства Укрінформ (зал на 2 поверсі).

Акредитація ЗМІ проводиться до 16:00 30 липня за тел. : 235-81-91

Прес-служба Держлісагентства

Оновлено 30.07.2014 11:20

Відео-галерея


ЖОДТРК. Новини. Шкільне лісництво ЖОДТРК. Новини. Декоративні породи ЖОДТРК. Досвід Регіону. Практика Баранівських лісівників

ЖОДТРК. Новини. Коренева губка нищить соснові ліси  

Зареєструватися

  • Відвідувачі за сьогодні : 5
  • Матеріали на сайті : 417
  • Кількість переглядів матеріалів : 174042

feed-image