Звіти

  • Інформація щодо виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за січень-лютий 2013р.

Протягом січня - лютого 2013 року на адресу Житомирського ОУЛМГ надійшло 3 запити:


- 28.01.2013 від інформаційного агентства «RegioNews» про надання інформації щодо повного переліку користувачів мисливських угідь на території Коростенського району Житомирської області.

- 29.01.2013 від Державного агентства лісових ресурсів України про надання інформації ВГО «Національний екологічний центр України» щодо питань викладених в скарзі.

- 26.02.2013 від Житомирської обласної ради про надання інформації громадянину Горобцю О.О. щодо діяльності ТОВ «Каміа плюс».


Інформаційні запити задоволено управлінням у встановлений Законом України «Про доступ до публічної інформації» строк.

 

  • Інформація щодо виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за березень-квітень 2013р.

Протягом березня - квітня 2013 року на адресу Житомирського ОУЛМГ надійшло 3 запити:


- 04.03.2013 від Житомирської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері про надання інформації громадянці Єфімовій О.В. щодо мисливських угідь.

- 21.03.2013 від громадянина Даценка І.І. про надання інформації щодо територій Житомирської області, де заборонено полювання.

- 29.03.2013 від Житомирської облдержадміністрації про надання інформації громадянину Даценку І.І. щодо територій Житомирської області, де заборонено полювання.


Інформаційні запити задоволено управлінням у встановлений Законом України «Про доступ до публічної інформації» строк.

 

 

  • Інформація щодо виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за травень-червень 2013р.

Протягом травня - червня 2013 року на адресу Житомирського ОУЛМГ надійшов наступний запит:


- 11.06.2013 від ПП «Захід Торг Транс» про надання інформації щодо оброблення лісів пестицидами, хімічними та іншими отруйними речовинами протягом трьох останніх років.


Інформаційний запит задоволено управлінням у встановлений Законом України «Про доступ до публічної інформації» строк.

 

 

Інформація щодо виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за липень-серпень 2013р.

 

Протягом липня - серпня 2013 року на адресу Житомирського ОУЛМГ запити не надходили.

 

  • Інформація щодо виконання Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Закону України "Про доступ до публічної інформації" за вересень-жовтень місяць 2013р.

 

Протягом вересня – жовтня 2013 року на адресу Житомирського ОУЛМГ надійшло 4 запити:


- 02.09.2013 від Національного екологічного центру України про надання інформації щодо планів усіх видів рубок, в т.ч. санітарно-оздоровчих заходів.

- 20.09.2013 від Національного екологічного центру України про надання інформації щодо планів проведення санітарно-оздоровчих заходів на територіях природно-заповідного фонду України.

- 21.10.2013 від Національного екологічного центру України про надання інформації щодо нападу вовка в с. Селезівка Овруцького району.

- 22.10.2013 від громадянина Рибака О.В. про надання інформації щодо перерахунків коштів з казначейських рахунків ДП «Словечанське ЛГ».


Інформаційні запити задоволено управлінням у встановлений Законом України «Про доступ до публічної інформації» строк.

 

Форми запиту

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

ПРИМІРНА ФОРМА ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Відео-галерея


ЖОДТРК. Новини. Шкільне лісництво ЖОДТРК. Новини. Декоративні породи ЖОДТРК. Досвід Регіону. Практика Баранівських лісівників

ЖОДТРК. Новини. Коренева губка нищить соснові ліси  
  • Відвідувачі за сьогодні : 5
  • Матеріали на сайті : 418
  • Кількість переглядів матеріалів : 174648

feed-image