Потрібна допомога

Оновлено 16.09.2014 12:30

    Наш колега, працівник державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство» Бородін Валентин Михайлович потребує нашої допомоги.

    Валентин Бородін в березні поточного року був мобілізований до війська і став на захист нашої землі. Під час виконання завдань в зоні АТО він отримав важкі поранення обох ніг та пошкодження кульшового суглобу правої ноги. Нині боєць перебуває на лікуванні в шпиталі міста Харкова. За прогнозами лікарів,     Валентину Михайловичу необхідно зробити кілька операцій зі складання кісток ніг, заміну кульшового суглобу на імплантант та відновлення м'язів ніг. Таке лікування потребує значних коштів, яких сім'я, в якій двоє неповнолітніх дітей, не має.

    Колектив Коростенського лісгоспу звертається до всіх небайдужих з проханням підтримати нашого колегу, яки втратив здоров'я, захищаючи нашу Батьківщину.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Відео-галерея


ЖОДТРК. Ліквідація браконьєрських вишок ЖОДТРК. Новини. Вітання з Днем працівників лісової галузі ЖОДТРК. Новини. Конкурс молодих художників «Молодіжна Житомирщина»

Африканська чума свиней   Житомир ЕкоТур Муфлони з Угорщини Програма Досвід регіону від 13.08.2014. Змагання вальників лісу.

Змагання лісорубів ЖОДТРК. Новини. Муфлони ЖОДТРК. Новини. Коренева губка нищить соснові ліси

ЖОДТРК. Досвід Регіону. Практика Баранівських лісівників ЖОДТРК. Новини. Шкільне лісництво ЖОДТРК. Новини. Декоративні породи

ЖОДТРК. Досвід Регіону. Семінар лісівників  

Зареєструватися

  • Відвідувачі за сьогодні : 7
  • Матеріали на сайті : 462
  • Кількість переглядів матеріалів : 154364

feed-image