Лісгоспи Житомирщини оновлюють техніку

    Лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  і в цьому році продовжують взятий минулоріч курс на оновлення основних засобів.

    Із 375 тракторів, які є нині в лісгоспах, 190 служать понад 10 років, а це говорить про їхню певну зношеність. Отож впродовж 3 місяців цього року підприємства уже придбали 16 новеньких тракторів, які виконуватимуть як лісогосподарські так і лісозаготівельні роботи.

    «Вся техніка придбана за власні кошти підприємств,   - каже начальник управління Андрій Курінський, -  вартість одного -  майже півмільйона гривень. Паралельно оновлюється і автомобільний парк та деревообробне обладнання.»

    Нагадаємо, що минулого року лісгоспами управління у розвиток виробництва за рахунок власних коштів підприємств вкладено 96,4 млн. грн. капітальних інвестицій .

 

Прес-служба ЖОУЛМГ

Оновлено 23.03.2016 17:06

В Міжнародний день лісу на Лугинщині садили ліс

    З нагоди Міжнародного дня лісу за багаторічною традицією  у всіх лісництвах державного підприємства «Лугинське лісове господарство»  провели садіння лісу в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

    А на лісову ділянку Лугинського лісництва прибув цілий «десант» у складі керівництва району, представників місцевих органів влади  та працівників державних установ райцентру. На запрошення взяти участь у створенні нового лісу відгукнулися і учні Лугинської  ЗОШ № 2.

    Після привітальних слів голови райдержадміністрації Василя Чижа та голови районної ради Петра Мельника та майстер-класу з садіння лісових культур, дружна компанія взялася за мечі.

    Попри холодну погоду, робота, як кажуть, все ж  ладилася. Особливо ретельно доводилося розбиратися зі схемою садіння: окрім сосни висаджувались сіянці берези, в ряди якої вкраплювались фруктові дерева та чагарники.

Оновлено 23.03.2016 06:28
Детальніше...

ВЕСНА - ЧАС САДІННЯ ДЕРЕВ ТА КУЩІВ

Все тепліше і лагідніше  пригріває сонечко,  пробуджується від зимового спокою матінка природа,  повертаються з вирію птахи наповнюючи весняний ліс своїм лагідним співом,  з'являються перші весняні квіти , у дерев розпочався соко рух-  прийшла  весна .  В лісівників ДП  ,,Білокоровицьке ЛГ “ розпочалася весняна лісокультурна кампанія, ведуться роботи по відновленню лісу на минулорічних рубках та згарищах. 

Оновлено 22.03.2016 13:39
Детальніше...