Анонси подій

Зліт шкільних лісництв

17 вересня на базі Малинського лісотехнічного коледжу відбудеться обласний зліт шкільних лісництв. В програмі – змагання з лісівництва, лісового насінництва, ґрунтознавства, спортивні змагання та конкурс художньої самодіяльності.


До уваги представників ЗМІ

Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує представників місцевих ЗМІ 24 грудня відвідати Станишівське лісництво державного підприємства "Житомирське лісове господарство"

В програмі прес-туру:

1. Огляд плантацій новорічних ялин різних років вирощування. 

 2. Прес-конференція першого заступника начальника Житомирського обласного управління лісового та миливського господарства Василя Зарічного.

Відїзд від облдержтелерадіокомпанії о 10:30. 


Лісівники Житомирщини підготували для продажу  537  тисяч новорічних ялинок 

173 тисячі сосни та 364 тисячі ялинок можуть реалізувати населенню лісгоспи обласного управління лісового та мисливського господарства. На продаж виставлятимуться дерева, вирощені на спеціальних плантаціях, а також заготовлені в процесі планових рубок в рамках догляду за лісонасадженнями. 

На території області діє 170 торговельних пунктів з продажу ялинок. Лісівники пропонують мешканцям області відвідати ялинкові ярмарки та придбати зелені деревця саме там.

 - Ціна новорічної красуні в зележності від висоти коливатиметься від 50 до 170 грн. Враховуючи, що сума штрафу та збитків, завданих лісовому господарству, за самовільно зрубану ялинку значно перевищуватиме вартість ялинки, сподіваємося, що бажаючих іти на лісопорушення не буде.

Як минулого року,  лісівники реалізовуватимуть  деревця в горщиках та спеціальних упаковках. З такою ялинкою можна буде відсвяткувати не один Новий рік.

 Для недопущення самовільної заготівлі та незаконної торгівлі  зеленими красунями ялинки продаватимуть зі спеціальним маркуванням зі штрих-кодом.

 

До уваги представників ЗМІ:

 

12 грудня 2013 року о 10.00 за адресою вул. Шота Руставелі, 9-а відбудеться брифінг Голови Держлісагентства України Віктора Сівця на тему: «НОВОРІЧНА ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ».

Під час брифінгу будуть висвітлені наступні питання:

 

·       Встановлення державного контролю за легальністю походження новорічних ялинок та застосування електронного обліку.

·       Загальна інформація та порівняння з минулим роком.

·       Штрафні санкції.

·       В цьому році встановлюються нові і більш досконалі  рівні контролю походження  та легальності заготівлі новорічних ялинок. Це: гарячі телефонні лінії оперативних штабів, інтернет-сайти, короткі мобільні номери та смс-повідомлення.

 

ПРОГРАМА БРИФІНГУ

 

9.45 – 10.00 – реєстрація учасників брифінгу.

10.00 – 11.00 – брифінг Голови Держлісагентства України Віктора Сівця на тему «Реалізація новорічної сосни і ялинки в 2013 році».

13.00 – 14.00 – зйомки новорічних плантацій в Бориспільському лісгоспі.